^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Від щирих сердець маленьких іршавчан

irw ato 2

Незвичний як для дошкільного віку захід відбувся у дошкільному навчальному закладі №3 м. Іршави  (завідувач Світлана Петровці). Невеликою концертною програмою старші дошкільнята дитячої установи  під керівництвом своїх наставників - вихователів підсумовували акцію «Від серця до серця». Акція мала на меті донести дітям навіть дошкільного віку такі поняття, як війна і мир, добро і зло, милосердя і безсердечність, а також зібрати солодощі та крупи для наших воїнів, що перебувають у зоні бойових дій.

Захід мав явно виражений патріотичний характер, діти співали молитву за воїнів авторства їх музичного керівника Наталії Барни, читали тематичні вірші, а також співали і танцювали для усіх присутніх, серед яких головними гостями були учасники АТО Василь Пинзеник та Віктор Булеца.
Малеча справила дуже гарне враження, здалося, що більшість із них добре розуміє, у якій небезпеці ми живемо, тому й під час хвилини мовчання за загиблими воїнами вони були не по-дитячому зосереджені і засмучені.
Все ж педагоги ставили собі за мету цим заходом подарувати приємні емоції, радісні відчуття усім гостям, що їм разом з вихованцями, безперечно, вдалося. Обидва присутні учасники війни на сході країни щиро подякували дітям, побажали їм мирного щасливого дитинства, радості і запевнили діток, що ніколи на нашій землі не допустять військових дій.
Паперові червоні сердечка від маленьких іршавчан отримали усі гості цього патріотичного дійства. Їх, а також дитячі малюнки і зібрані дітьми й батьками продукти пообіцяв доправили нашим бійцям із 128 гірсько-піхотної бригади невтомний і сміливий волонтер Віталій Світлик, також присутній на святі.

irw ato 1

irw ato 3

irw ato 4

irw ato 5

Copyright © 2013.