^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Виховання патріотизму в дошкільників

IMG 0602

Кожне нове покоління людей живе і розвивається у певному національному середовищі, життя якого залежить від особливостей державного устрою країни. Дитина від народження перебуває під впливом як соціально-економічних умов, так і національної специфіки. Вона переймає від дорослих багатство рідної мови, відчуття прихильності та симпатії до духовності свого народу, поступово призвичаюється до усталених морально-правових норм. Усе це веде до появи у неї особливих рис національної психології – ментальності, які стають підґрунтям для виховання громадянина-патріота.

 

Нещодавно на базі Поточанського НВК пройшов районний семінар вихователів старших груп ЗДО „Патріотичне виховання дошкільників засобами інтегрованої освітньої діяльності”.
У ході семінару проведенозаняття з дітьми старшої групи (вихователі – Довгій В. та Кемінь М.) „Бережіть традиції рідного краю”, на якому вихованці продемонстрували свої знання з народознавства, мовлення та художньо-естетичного розвитку.
Варто відзначити, що педагоги дошкільного навчального закладу прикладають багато зусиль для того, щоб плекати паростки патріотизму в своїх вихованців, створюють умови для ознайомлення дітей з історією рідного краю, специфікою праці і побуту, особливостями мови і культури.
Цікаво та змістовно пройшла ділова гра „Методичний фрістайл”, який підготувала Кір’янова В., методист Хустського райметодкабінету. Педагоги показали свою педагогічну майстерність, вправляючись у визначенні завдань, принципів патріотичного виховання, форм і методів організації роботи з дітьми, презентували модель патріотичного виховання як інтегрованої системи.
Капцош О.Ф., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, наголосила на актуальності патріотичного виховання дітей, відродженні національних традицій, вихованні свідомого громадянина й патріота нашої держави, починаючи з дошкільного віку.
Підбиваючи підсумок заходу, педагоги дошкільних закладів визначили, що лише спільними зусиллями педагогічних колективів і батьків можна виховати справжнього патріота своєї країни, а також відзначили змістовність семінару тайого практичну спрямованість.

            М. Довжанин,
вихователь Рокосівського ЗДО,
Хустський р-н

IMG 0605

Copyright © 2013.