^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

З музикою до світу почуттів

  muz 3

Музика для дитини – світ радісних переживань. Щоб відкрити для неї двері в цей світ, необхідно розвивати творчі здібності. А наші діти – талановиті! У цьому можна було переконатися під час районного семінару музичних керівників, який відбувся на базі Крайниківського ЗДО „Чарівний світ звуків і нот з вкрапленням англійської мови”.

 

Мета заходу – підвищити фаховий рівень музичних керівників у закладах дошкільної освіти, стимулювати до педагогічної творчості, упроваджувати в освітній процес варіативну складову освітнього змісту, унормовану Базовим компонентом дошкільної освіти в умовах гурткової роботи та використання елементів танцювально-ігрової гімнастики „Са-Фі-Дансе”.
Для учасників семінару музкерівник Л. Томанчук та керівник гуртка англійської мови В. Петечел представили музичне заняття „Подорож до планети королеви музики”, в якому взяли участь діти старшої групи.
Прекрасні декорації та атрибутика, оригінальні костюми, музичний супровід не змогли залишити байдужими глядачів-музичних керівників району ЗДО.
Кір’янова В.Ф., методист РМК, зазначила, що тема заходу актуальна й корисна для планування й організації музичних занять, що педагогічна майстерність педагога – важлива умова оптимізації процесу розвитку в дошкільника емоційної врівноваженості, адекватності, компетентності, певної соціальної позиції. Дотримання сучасних вимог до змісту, форм, методів музичного виховання, збагачення середовища, доцільна організація музично-освітньої роботи, творча діяльність педагогів зможуть забезпечити належний музично-естетичний розвиток дитячої особистості.
Учасниками заходу проведено дайджест інноваційних методик щодо розвитку дитини, які використовуються педагогами ЗДО району: танцювально-ігрова гімнастика „Са-Фі-Дансе”.
Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА Капцош О.Ф. наголосила, що оздоровчо-розвивальна програма „Са-Фі-Дансе” спрямована на всебічний розвиток дітей дошкільного віку. Навчання за цією програмою створює необхідний руховий режим, позитивний психологічний настрій, хороший рівень знань. Все це сприяє зміцненню здоров'я дитини, її фізичному і розумовому розвитку.
Учасники семінару переконалися, що основне завдання музичного керівника – формувати у дітей музичні здібності в доступній ігровій формі, допомагати їм розібратися в співвідношенні звуків за висотою, розвивати в них чуття ритму, тембровий і динамічний слух, прагнути до самостійних дій із застосуванням знань, отриманих на музичних заняттях. 

М. Паш,
музичний керівник Вишківського ЗДО,
Хустський р-н

muz 1

muz 2

muz 4

Copyright © 2013.