^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Пісня єднання

pisednannia01

День Соборності – державне свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. До відзначення даної події, шляхом участі в регіональному заході „Пісня єднання”, долучилися заклади дошкільної освіти з різних куточків мальовничого Закарпаття.


20 січня, з метою виховання у дітей дошкільного віку почуття патріотизму, любові до України, збереження традицій, відродження духовності та інтересу до культурних надбань українського народу, Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА проведено в онлайн форматі регіональний захід.
Через підключення до платформи Zoom мали можливість виступити колективи дошкільних навчальних закладів з Буштинської ТГ, Великобичківської ТГ, Виноградівської міської ОТГ, Воловецької ТГ, Довжанської сільської ради, Мукачівської ТГ, Нересницької ТГ, Рахівської ТГ, Середнянської ТГ, Сюртівської ТГ, Ужгородської міської ради, Хустської ТГ та ін.
Комісія в складі Ганни Рего, к.п.н., доцента, завідувача кафедри дошкільної, початкової та інклюзивної освіти, Ольги Романчак, методиста кабінету методики дошкільної та початкової освіти, Надії Майор, методиста кабінету методики дошкільної та початкової освіти та Марії Жабляк, ст. викладача кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти, відзначила високу активність та фаховість працівників дошкільної освіти, які підготували дітей до виконання музичних творів.
Діти дошкільного віку виконали чудові закарпатські пісні, коломийки, колядки та щедрівки.
Настрій, що панував під час заходу, передавався навіть через простори Інтернету.
Заклади дошкільної освіти, які долучилися до участі в регіональному заході „Пісня єднання”, нагороджуватимуться дипломами.

 

Ганна Рего,
завідувачка кафедри дошкільної, початкової та інклюзивної освіти, к.п.н., доцент 

pisednannia01

pisednannia0

pisednannia01

pisednannia01

pisednannia01

pisednannia01

pisednannia01

pisednannia01

pisednannia01

pisednannia01

Copyright © 2013-2022.