^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Поради психолога. Вчимо дитину спілкуватися

kidmade 5
Шановні батьки, учимо дитину спілкуватися! Ваша дитина йде до школи. Школа, клас, колектив, однолітки, учитель – це те середовище, в якому дитина повинна відчувати себе комфортно і самодостатньо, і основним змістом такого перебування в школі є уміння вільно і правильно спілкуватися. Є діти, які мають природжений талант знаходити спільну мову з ким завгодно, де завгодно, коли завгодно. А є діти, яким це складно дається. Та спілкуватися краще можна навчити будь-яку дитину!
Берегівський відділ освіти

Детальніше...

Перший раз у перший клас

Презентация3

 

У 6 – 7 років формуються мозкові механізми, що дозволяють дитині бути успішною у навчанні. Медики вважають, що у цей час дитині дуже важко. І тисячу разів були праві наші прабабусі, які відправляли своїх нащадків у гімназії тільки у 9 років, коли нервова система уже сформувалася.
Однак серйозних зривів і хвороб можна уникнути й сьогодні, якщо дотримуватися найпростіших правил.

Детальніше...

Скоро до школи

7725

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально - виховного процесу», розробленням Державної цільової програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року постала проблема надання   обов’язкової дошкільної освіти всім дітям, які досягли 5-річного віку. Для її розв’язання передбачається запровадження різних форм охоплення дітей дошкільною освітою, зокрема через організацію груп повного або короткотривалого перебування у дошкільних навчальних закладах різних типів, форм власності, з різним режимом роботи, в тому числі сезонним, а також груп підготовки до школи при загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах, соціально-педагогічного патронату тощо.

Методист РМЦ Берегівського відділу освіти

                                                   О.Катишева

Детальніше...

Особливості психічного розвитку дітей 6-го року життя

Характеристика віку та основні досягнення дітей 6-го року життя

         Характеристика віку: Це вік крайнощів. У ньому багато поєднується рис маленької дитини й більше зрілої. Діти цього віку дуже енергійні. Вони дуже активні, рухливі, прагнуть до дії. Страшно балакучі, пустослови. Їх все цікавить, нові заняття, але багато чого вони не виконують.

Детальніше...

Copyright © 2013.