^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Свято щодня

Доброго дня, шановні колеги!

 

Спробуймо влаштовувати свята для дітей частіше, ніж ми звикли. Адже кожна зустріч із садочком, друзями, вихователем може перетворитися на справжнє свято, а посмішка, добре слово, захоплива гра, будь-яка дрібничка, яка раптом виявиться зовсім не дріб’язком, може стати подарунком. Саме слово “свято” вже викликає посмішку, приємні спогади, передчуття дива, радість… Влаштування таких свят не потребує ретельної попередньої підготовки, а піднесений настрій малюків стане для вихователів справжньою винагородою. Свято може надихнути на проведення тематичного дня, стати приводом для розгортання проектної роботи, влаштування приємних несподіванок для дітлахів.

У жовтневому випуску журналу “Дошкільне виховання”було презентовано нову рубрику “Свято щодня”. На сторінках журналу “Дошкільне виховання” (№ 10, 2015) опубліковані матеріали для роботи з дітьми у дні грудневихсвят. Відтепер рубрика “Свято щодня” з’являтиметься у кожному номері.
Щоб подарувати дітям більше радісних миттєвостей, “ДВ” пропонує цікавіформи роботи, приурочені до нетрадиційних для України свят, не тільки на сторінках журналу, а й в інтернет-спільнотах журналу “Джміль” — соцмережахFaceBook та Google+ — та на сайті журналу.
Про свята вересня, жовтня та листопада ви можете дізнатися просто зараз: на сайті журналу “Джміль” з’явилися рубрики онлайн (http://jmil.com.ua/rubrics) — “Свято щодня” та “Інші статті”(освітні проекти,ідеї до занять, бесіди за коміксами) — у них ви завжди можете знайти цікаві нестандартні методичні матеріали для роботи з дошкільнятами та учнями початкової школи. Ласкаво просимо!
Пропонуємо розмістити цю інформацію на сайті вашої установи, щоб і ваші колеги мали змогу влаштовувати цікаві свята для своїх вихованцівщодня.

 

Завжди з вами
редакція журналу “Дошкільне виховання”
Міністерства освіти і науки України

Copyright © 2013-2022.