^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Колекція ігор від "Професора Крейда"

krejdОпис: "Професор Крейд" - пізнавально-розважальний журнал для дітей віком 6-10 років, який виходить з 2005 року. Реліз представляє літературно-музичний додаток до журналу. На сторінках журналу професор Крейд і його команда у простій і доступній формі знайомлять юних читачів з основними поняттями фізики, хімії, біології та інших наук. Журнал містить такі рубрики як "академія та лаболаторія професора Крейда", "мандрик" (мандрівки по Україні та світу), "живосвіт", "уроки англійської мови" та ін.

Детальніше...

Колекція ігор від "Пізнайко"

2011Завантажити

Автор: Пізнайко

Примітка: Для того, щоб розпочати гру, потрібно завантажити архів на комп’ютер. Розархівуйте файли та установіть через програму для створення і зчитування образів дисків, наприклад «Alcohol 120%» або «Daemon Tools».

Дитина та довкілля

cd2

«Дитина та довкілля» - це розповідь про те, якої шкоди завдала людина навколишньому середовищу та які наслідки це може мати. Тут Ваша дитина зможе навчитися дбати про природу, зрозуміти шкідливість викидання сміття та розпалювання багать, почує про тварини, які колись жили, але вже зникли з лиця Землі та про тих, яким загрожує гибель. Вимогливий, але добрий Вовк Панас перевірить уважність свого учня тестами і, як завжди, розважить ребусами, мультиком, кросвордом й іншими цікавинками. Диск призначений для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Усі тексти озвучені.

 

Завантажити "Дитина та довкілля"

Жирафа - рафа

cd1-225x300

Мета та завдання проекту: сприяти зміцненню та формуванню психологічного здоров`я у дитини і розвитку її творчого самовираження; сприяти укріпленню родинних стосунків і формувати любов до Батьківщини; об`єднати зусилля батьків та педагогів у розвивально-виховному впливі на дитину дошкільного віку.
Проект допомагає педагогам та батькам гармонізувати процес входження дошкільника у світ; узгоджувати розвивально-виховний вплив на дитину з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей, її досвіду, інтересів та прагнень.
Головні принципи проекту: сумісна діяльність проекту з педагогами та батьками по виконанню Базового компоненту Закону України про дошкільну освіту; цілестпрямована та своєчасна допомога дитині у підготовці до успішного шкільного навчання; формування у дітей позитивного цілісного світосприйняття, розумову, соціальну, емоційну зрілість, особистісну культуру і життєву компетенцію.
У створенні проекту беруть участь педагоги та психологи дошкільної освіти, спеціалісти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України.
Постійно проводиться моніторинг ефективності, корисності та доступності матеріалів проекту для дітей дошкільного віку майже в усіх регіонах України для удосконалення складових проекту.

Автор: SVS City Media

Завантажити "Жирафа-рафа"

Copyright © 2013.