^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Обласна школа музичного керівника

Музичні керівники - невід'ємна ланка організації педагогічного процесу в дошкільних навчальних закладах. Тому питання впровадження та використання ІКТ актуальне й для занять з музики. З метою впровадження, поширення та використання ІКТ на заняттях з музики створена обласна школа музичного керівника, яка відбулася 12 лютого на базі спеціалізованого НВК «ЗОШ І ступеня –ДНЗ» з поглибленим вивченням англійської мови «Пролісок» за темою «Упровадження ІКТ на музичних заняттях». Основне завдання школи - вивчення та поширення передового педагогічного досвіду музичного керівника та надання методичних рекомендацій щодо організації педагогічного процесу в сучасному дошкільному навчальному  закладі.

Учасниками обласної школи були музичні керівники м. Ужгорода, науково-педагогічні працівники кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти ЗІППО, педагогічні працівники дошкільної, початкової та інклюзивної освіти ЗІППО.

З вітальним словом виступила директор СНВК «Пролісок» Т. М. Різак, яка презентувала роботу закладу.
А. А. Товт, музичний керівник СНВК «Пролісок», спеціаліст вищої категорії, вихователь-методист, поділилася педагогічним досвідом, провівши заняття у середній групі «Чарівний світ музики».
З питанням «Виховний потенціал музичних занять у ДНЗ» виступила М. Р. Баяновська, завідувач кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти ЗІППО, канд. пед. наук, доктор філософії (PhD), доцент, член Національної Ліги українських композиторів.
М. Д. Жабляк, ст. викл. кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти ЗІППО, наголосила на питанні «Провідні педагогічні принципи та основні вимоги до організації музичних занять».
«Основні вимоги щодо використання ІКТ у навчально-виховному процесі сучасного дошкільного закладу» висвітлила О. О. Романчак, методист кабінету дошкільної, початкової та інклюзивної освіти ЗІППО.
Про «Особливості організації музичних занять та розваг у різних вікових групах» розповіла Л. Я. Кирильчук, керівник методичного об'єднання музичних керівників ДНЗ М. Ужгорода, спеціаліст вищої категорії, вихователь-методист ДНЗ №20 м. Ужгорода.

На допомогу музичним керiвникам

Етапи роботи над репертуаром

Товт А. А. Конспект традиційного музичного заняття з використанням ІКТ 

Креативний розвиток Жабляк М. Д.

Презентації Романчак О. О.

Copyright © 2013-2022.