^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Ми маєм право називати Україну словом «мати»

Тематичне заняття з морально-правового виховання для дітей старшої групи

Завдання: Поглиблювати знання дітей про рідний край, Україну. Довести до свідомості дітей поняття «громадянин України»; діти як громадяни України повинні сумлінно виконувати певні правила співжиття. Розширити знання дітей про їхні права, зокрема: всі діти є рівними у своїх правах, усі мають право на розвиток талантів, у дітей усіх національностей є одна Батьківщина – рідна Україна.

Детальніше...

Семінар – тренінг для педагогів дошкільних закладів «Розвиток комунікативної культури педагогів в сучасному дошкільному закладі»

Підготувала вихователь-методист ДНЗ №20
м. Ужгорода
Протас Марина Борисівна

Мета. Створювати умови для розвитку комунікативної культури педагогів. Ознайомлювати з базовими положеннями теорії спілкування. Формувати навички ефективної взаємодії. Розвивати комунікативні вміння за допомогою ігрових методів навчання. Поглиблення та систематизація знань педагогів щодо змісту Базового компонента, формування їх професійних умінь щодо використання ефективних підходів для розвитку мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку; вдосконалення педагогічної майстерності вихователів. Підсилювати професійну мотивацію.

Детальніше...

Заняття Петренко Л. Є.

ПЕТЕНКО ЛЕЯ ЄВГЕНІВНА - вихователь Виноградівського дошкільного навчального закладу №9.

Учасники конкурсу "Вихователь року - 2013" із Закарпаття

На виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 629, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13 грудня 2012 року за № 1411 „Про проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів „Вихователь року” у 2013 році, Програми розвитку дошкільної освіти у Закарпатській області на період до 2017 року, затвердженої рішенням п’ятої сесії VІ скликання Закарпатської обласної ради від 12 серпня 2011 року № 255, та з метою сприяння підвищенню престижності праці вихователів дошкільних навчальних закладів, їх ролі у розвитку і вихованні дітей дошкільного віку, самореалізації і розкриттю творчого потенціалу педагогів проводився в Україні конкурс «Вихователь року».
У Закарпатті  змагались за право носити звання «Вихователь року» вихователі всіх районів, до фіналу потрапили п'ять учасниць:
Гулей Галина Вікторівна,вихователь ДНЗ№34 м. Мукачево (подивитися презентацію),
Петрів Алла Богданівна, вихователь ДНЗ №40 м. Ужгород (подивитися презентацію, подивитися ще одну презентацію),
Ревтій Марія Іванівна, вихователь ДНЗ № 13 м. Свалява (подивитися презентацію),
Шовак Тетяна Іванівна, вихователь Міжгірського ДНЗ “Сонечко” (подивитися презентацію)
Костюк Мирослава Михайлівна, вихователь Кольчинського ДНЗ № 1 Мукачівського району

Copyright © 2013-2022.