^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Конспект інтегрованого заняття "Україна - рідний край"Підготувала вихователь старшої групи «Білочка» ДНЗ №39 м. Ужгорода СТАРИКОВА Н.Р.


Підготувала вихователь старшої групи «Білочка»
ДНЗ №39 м. Ужгорода
СТАРИКОВА Н.Р.

Мета: Розширити знання дітей про свою державу. Розвивати зв’язне мовлення, стежити за правильним порядком слів у реченні, вчити зв’язно розповідати про державні символи своєї країни.
Викликати бажання збагачувати свій світогляд, поповнювати свої знання про Україну.
Продовжувати розвивати зорове сприйняття, довільне розуміння, логічне, наочно-образне мислення, уяву. Закріплювати вміння придумувати слова, орієнтуватися у схемі кросворду та складати слова із букв ; вправляти у читанні слів ; розвивати стійку увагу, пам'ять, уміння правильно викладати свої думки, уяву; виховувати самостійність, дисциплінованість, позитивні емоції. Формувати навички самоконтролю та самооцінки на занятті.
Учити позитивно ставитися до спільної рухової діяльності об’єднаної за інтересами. Формувати вміння передавати у своїх роботах ставлення до рідного краю.
Виховувати потребу в нових враженнях. Створювати умови для розвитку креативності.
Прищеплювати почуття гордості за свою країну, за свій народ, свою мову. Виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики, любові до рідного краю та землі, почуття гордості за неї.
Обладнання: Державна символіка,прапор,кросворд,аудіо запис гімну,штучні квіти,глобус,обруч із довгими різнокольоровими стрічками,загадки,відеоролики.
Попередня робота: знайомство з картою України, заучування віршів, читання творів, прислів’їв до теми, прикрашання обруча стрічками (їх значення) до гри «Віночок», «Священні символи». Бесіди з дітьми про свою сім'ю, місто. Перегляд відеороликів по темі.

Завантажити документ

Copyright © 2013-2022.