^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Щеплення дітям робити необхідно!

3      З початком проведення масових щеплень у школах у багатьох батьків викликали здивування поява так званих, погоджувальних листів, в яких батьки дають згоду на проведення планових щеплень дитині під час перебування її в навчальному закладі. Причому нагадаємо, що профілактичні щеплення проти туберкульозу поліомієліту дифтерії, кашлюка правця та кору в Україні є обов’язковим. Наказом МОЗ України від 03.02.2006 № 48 „Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й об З початком проведення масових щеплень у школах у багатьох батьків викликали здивування поява так званих, погоджувальних листів, в яких батьки дають згоду на проведення планових щеплень дитині під час перебування її в навчальному закладі. Причому нагадаємо, що профілактичні щеплення проти туберкульозу поліомієліту дифтерії, кашлюка правця та кору в Україні є обов’язковим. Наказом МОЗ України від 03.02.2006 № 48 „Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунологічних препаратів” були визначені правові основи державної політики в області імунопрофілактики інфекційних хвороб вакцинами, які включені в національний календар щеплень.

Детальніше...

Педагогіка щастя

Усе на світі має свій початок:
Для колосу – зернятко у ріллі,
Для річечки – джерельце непочате,
А для народу – дітоньки малі.

Живий промінчик, грудочка тепла,
Довірлива, беззахисна, вразлива
Тебе за шию міцно обняла –
І оченята світяться щасливі

Даруй дитині благодаті рай,
Відчути дай, що все довкола – любе.
Коли любов хлюпоче через край,
Дитя зросте і світ цей приголубить.

О. Тимофієва

Що таке пренатальна педагогіка?

Зовсім недавно в педагогічній науці з'явився новий напрям дослідження - пренатальна педагогіка.
Педагогіка (з грец. Παιδες - діти, άγω - веду) - це наука про навчання і виховання підростаючого покоління. Слово «пренатальний» запозичено з французької мови і означає «пре» - до, «наталь» - народження.
Пренатальна педагогіка - молода наука, витоки якої йдуть з мудрої спадщини наших прабатьків. Вони були переконані в тому, що не рано говорити про виховання малюка до його народження. Тому в сучасному побуті з'явилися такі поняття, як пренатальна педагогіка, пренатальне навчання, пренатальне виховання. Сучасна пренатальна педагогіка черпає знання з пренатальної та перинатальної психології (вона формується як окрема наукова дисципліна), акушерства, гінекології, педіатрії, неонатології.

Детальніше...

Copyright © 2013.