^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Виростити генія

                                            mki irondef baby

 Сьогодні батьки найбільше піклуються про здоров’я дитини та про її інтелектуальний розвиток. Яка ж мама не захоче, щоб її малюк був найрозумнішим і найталановитішим! А про маленького вундеркінда мріють чи не всі майбутні батьки. Що ж зробити для того, щоб у вашій сім’ї виріс талант? Насамперед пам’ятайте: ваша дитина – вже маленький геній. Тепер потрібно лише трохи допомогти з вашого боку.

Детальніше...

Третій рік життя

Третій рік життя є переломним  у розвитку дитини. Саме у цей період відбуваються якісні зміни психіки дитини, що забезпечують поступовий перехід малюка у активну та діяльну особистість.
Темп фізичного розвитку на третьому році життя уповільнюється. У середньому за рік маса тіла збільшується на 2 кг. (на кінець року дитина важить 14,8-15 кг.), а зріст – на 7-8 см. (у три роки зріст малюка становить 95-96 см.). Збільшуються фізичні можливості дитини. Так, удосконалюється діяльність нервової системи, тому період активного неспання тепер складає 6–6,6 годин. При цьому діти легко збуджуються та швидко стомлюються від одноманітних дій.

Детальніше...

Пам'ятка батькам

2«Ваша власна поведінка — найвирішальніша річ. Ви думаєте, що виховуєте дитину тільки тоді, коли з нею розмовляєте чи караєте її. Ви виховуєте її кожну мить Вашого життя, навіть тоді, коли Вас немає вдома».

                                                                                      А.С. Макаренко

Любіть дитину не за те, що вона розумна чи красива, а лише за те, що вона Ваша рідна дитина.

Розмовляйте з дитиною, розвивайте її мову. Цікавтесь її справами і проблемами. 

Надавайте дитині самостійності в діях і прийнятті рішень. 

Не відгороджуйте дитину від обов'язків і проблем. Вирішуйте всі справи разом із нею. 

Слідкуйте за своєю зовнішністю. Дитина повинна пишатися Вами.

Привчайте дітей до самообслуговування, формуйте трудові навички і любов до праці. 

Пам'ятайте, що дитина коли-небудь подорослішає  і їй доведеться жити самостійно. Готуйте її до майбутнього життя.

Ви — перший друг і порадник дитини.

Детальніше...

Другий рік життя

На другому році життя формуються основні функції мозку, закладаються риси характеру. У цей період формується поведінка дитини, малюк починає проявляти самостійність. Дитина вчиться розуміти мову дорослого і активно розмовляє сама. Відбувається подальший сенсорний розвиток. Розвиваються рухи, дії з предметами, формується ігрова діяльність.

Детальніше...

Перший рік життя

Від народження і до одного року – дуже особливий  час у розвитку дитини. Якщо порівнювати темп розвитку дитини першого року з іншими періодами, ми  побачимо, що більше ніколи не буде  таких інтенсивних змін. Наприклад, якщо аналізувати фізичний розвиток дитини, маса її тіла до півроку подвоюється, а на кінець року – потроюється; зріст збільшується на 25 см. На першому році життя дитина оволодіває усіма основними рухами (повзання, ходьба, біг, стрибки, кидання). У перші місяці життя рухи дитини ще хаотичні та некоординовані. На першому році відбувається засвоєння основних умінь у процесі годування – малюк вчиться їсти з ложки, пити з чашки, у цей час у дитини формують звичку до охайності.

Детальніше...

Copyright © 2013.